Primjer posla za poslodavce

Ovaj primjerak pismo je prikladan za većinu ponuda za posao

Trebate li besplatnu ponudu za ponudu za posao koja je prikladna za većinu ponuda zaposlenika? Pismo ponude ponude dostavlja se kandidatu koji ste odabrali za poziciju. Najčešće, kandidat i organizacija su verbalno pregovarali o uvjetima najma i pismo potvrđuje usmene dogovore.

Općenito, kandidat je naznačio da će prihvatiti položaj, pod navedenim uvjetima, prije izrade pisma.

S obzirom na prihvaćanje pozicije smatraju se pokusni, međutim, sve dok pismo ponuditelja i sporazum o povjerljivosti , ako ga upotrebljavate, potpisani.

Pismo ponude ponude: Standardno

Ovo pismo ponude za posao koristi standardne kategorije koje pokrivaju većinu pozicija od proizvodnog radnika do direktora. Izvršni ugovori, međutim, često su daleko dulji od postignutih sporazuma koji mogu pokrivati ​​sve od naknade, pomičnih troškova i potpisivanja bonusa na milijune dolara u otpremninama.

Posavjetujte se s odvjetnikom o pravu na zapošljavanje o bilo kakvoj ponudi za posao složenijim ili opsežnim od ovog uzorka. Odvjetnik će štititi vaše interese i dobro vam poslužiti dok ponudite ponude za posao potencijalnim zaposlenicima.

Primjeri oblika pisma ponude ponude posla

Datum

Ime

Adresa

Adresa

Poštovani __________________________________:

Zadovoljstvo mi je pružiti Vam sljedeću ponudu za zapošljavanje u ime (naziv vaše tvrtke). Ova je ponuda uvjetovana vašim donošenjem našeg obveznog časopisa za lijekove, našim primljenim transkriptima fakulteta i svim ostalim nepredviđenim okolnostima koje biste mogli navesti.

Naslov: ________________________________________________________

Izvješćivanje veze: Pozicija će prijaviti:

Opis posla je priložen.

Osnovna plaća : Plaćat će se u dvotjedničkim obrocima od $ _________, što je jednako $ _______ na godišnjoj razini i podložno odbitcima za poreze i ostale zadržane obveze prema zakonu ili pravilima tvrtke.

Bonus (ili Komisija ) Potencijal : Učinkovit na zadovoljavajući završetak prvih 90 dana zaposlenja, a na temelju ciljeva i ciljeva dogovorenih u procesu planiranja uspješnosti izvedbe s vašim upraviteljem, možda imate pravo na bonus. Bonusni plan za ovu godinu i šire, trebao bi postojati takav plan, temelji se na formuli određenoj od strane tvrtke za tu godinu.

Sporazum koji se ne odnosi na natjecanje : Naš standardni ugovor o nenovjecivanju mora biti potpisan prije vašeg datuma početka.

Prednosti: Trenutačno, standardno zdravstveno stanje, životno osiguranje, invalidnost i zubarsko osiguranje općenito se isporučuju po politici tvrtke.

Podobnost za druge pogodnosti, uključujući 401 (k) i naknadu za školarinu , obično će se odvijati po politici tvrtke. Doprinos zaposlenika za isplatu planova naknada određuje se godišnje.

Stock Options: Navedite sve opcije koje mogu biti dostupne za kupnju.

Odmor i osobni hitni izvanmrežni put: Odmor se naplaćuje po x.xx sati po razdoblju plaćanja, što odgovara dva tjedna na godišnjoj razini.

Osobni hitni dani obično se naplaćuju prema pravilima tvrtke.

Troškovi: Navedite sve kretne ili druge prijelazne troškove koje će tvrtka platiti.

Početni datum: _________________________________________________

Car / Telefon / Putni troškovi: Normalni i razumni troškovi bit će nadoknađeni mjesečno po politici tvrtke.

Vaše zapošljavanje s (naziv tvrtke) je na volji i svaka stranka može prekinuti vezu u bilo kojem trenutku sa ili bez razloga i sa ili bez obavijesti.

Prihvaćate da ovo pismo ponude (zajedno s konačnim oblikom bilo kojeg referentnog dokumenta) predstavlja cjelokupan sporazum između vas i (naziv tvrtke) i da nikakvi verbalni ili pisani sporazumi, obećanja ili izjave koje nisu posebno navedene u ovoj ponudi, su ili će biti obvezujući (naziv tvrtke).

Ako ste suglasni s gore navedenim obrascem, molimo vas da se prijavite u nastavku. Ova ponuda vrijedi pet radnih dana.

potpisi:

(Za tvrtku: ime)

Datum

(Ime kandidata)

Datum

Više pisanih primjeraka ponude za posao