Pismo za ponudu za posao u srednjoj karijeri

Trebate li pismo o ponudi posla za zaposlenika u svojoj srednjoj karijeri?

Pismo ponude ponude dostavlja se kandidatu koji ste odabrali za poziciju. Najčešće, kandidat i organizacija su verbalno pregovarali o uvjetima najma i pisma o ponudi radnih mjesta potvrđuju usmene sporazume.

Općenito, kandidat je ukazao da će prihvatiti položaj, pod navedenim uvjetima, prije konačnog pisanja pisma. S obzirom na prihvaćanje pozicije smatraju se pokusni, međutim, sve dok pismo ponuditelja i sporazum o povjerljivosti , ako ga upotrebljavate, potpisani.

Pismo u ponudi za posao: kandidat za polu-karijeru

Sljedeće pismo ponude nudi standardne kategorije koje pokrivaju većinu polovnih karijera, uključujući menadžera, inženjera, računovođe osoblja, kontrolora, administratora mreže, supervizora i generalnog generala.

Dok se stručnjak za sredinu karijere nastoji pregovarati o više uvjeta rada od ranijih stručnjaka za profesionalnu karijeru, pregovori imaju vrlo malo sličnosti s izvršnim tijelom (direktor, potpredsjednik, predsjednik Uprave i financijski savjetnik ). Izvršni ugovori su često daleko dulji, budući da postignuti sporazumi mogu obuhvaćati sve od naknada, troškova koji se kreću i potpisivanja bonusa na milijune dolara u otpremninama.

Sredinom karijere stručnjak će se pregovarati često za $ 5- $ 10.000 dodatne osnovne plaće ; tri tjedna odmora; djelomični ili potpuni troškovi preseljenja; bonus pogodnost; iznos raspoloživih naknada za školarinu ; i kasniji datum početka kako bi se omogućili dani između radnih mjesta.

Posavjetujte se s odvjetnikom o pravu na zapošljavanje o bilo kojoj ponudi za posao složenijim ili opsežnijim od ovog uzorka.

Ispunite ponudu za posao za zaposlenika u njihovoj srednjoj karijeri

Datum

Ime

Adresa

Grad, država, poštanski broj

Poštovani __________________________________:

Zadovoljstvo mi je pružiti vam sljedeću ponudu za zapošljavanje u ime (Naziv tvrtke). Ova ponuda je uvjetovana vašim donošenjem našeg obaveznog zaslona za lijekove, našim primljenim transkriptima fakulteta i, kao poslodavcu. nazovite sve druge nepredviđene okolnosti koje biste mogli navesti.

Naslov: ________________________________________________________

Izvješćivanje veze: Pozicija će prijaviti (ime i naslov):

Opis posla je priložen.

Osnovna plaća: Plaćat će se u dvotjedničkim obrocima od $ _________, što je jednako $ _______ na godišnjoj razini i podložno odbitcima za poreze i ostale zadržane obveze prema zakonu ili pravilima tvrtke.

Bonus (ili Komisija ) Potencijal : Učinkovit na zadovoljavajući završetak prvih 90 dana zaposlenja, a na temelju ciljeva i ciljeva dogovorenih u procesu planiranja uspješnosti izvedbe s vašim upraviteljem, možda imate pravo na bonus. Bonusni plan za ovu godinu i šire, trebao bi postojati takav plan, temelji se na formuli određenoj od strane tvrtke za tu godinu.

Sporazum koji se ne odnosi na natjecanje : Naš standardni ugovor o nenovjecivanju mora biti potpisan prije vašeg datuma početka.

Prednosti: Trenutačno, standardno zdravstveno stanje, životno osiguranje, invalidnost i zubarsko osiguranje općenito se isporučuju po politici tvrtke. Podobnost za druge pogodnosti, uključujući 401 (k) i naknadu za školarinu, obično će se odvijati po politici tvrtke. Iznos doprinosa za zaposlenike u planu naknada zaposlenicima određuje se godišnje.

Odmor i osobni hitni izvanmrežni put: Odmor se naplaćuje po x.xx sati po razdoblju plaćanja, što odgovara dva tjedna na godišnjoj razini. Osobni dani obično se naplaćuju prema pravilima tvrtke.

Naknada za poduke: Profesionalci srednje karijere često će pregovarati za dodatnu naknadu dok obavljaju poslovne ili druge stupnjeve.

Troškovi preseljenja: Navedite sve pokretne ili druge prijelazne troškove koje će tvrtka platiti.

Početni datum: _________________________________________________

Car / Telefon / Putni troškovi: Normalni i razumni troškovi bit će nadoknađeni mjesečno po politici tvrtke.

Vaše zapošljavanje s (naziv tvrtke) je na volji i svaka stranka može prekinuti vezu u bilo kojem trenutku sa ili bez razloga i sa ili bez obavijesti.

Prihvaćate da ovo pismo ponude (zajedno s konačnim oblikom bilo kojeg referentnog dokumenta kao što je opis radnog mjesta) predstavlja cijeli ugovor između vas i (naziv tvrtke) i da nema verbalnih ili pisanih ugovora, obećanja ili izjava koje nisu konkretno navedene u ovoj ponudi, jesu ili će biti obvezujući (naziv tvrtke).

Ako ste suglasni s gore navedenim obrascem, molimo vas da se prijavite u nastavku. Ova ponuda vrijedi pet radnih dana.

potpisi:

(Za tvrtku: ime)

Datum

(Ime kandidata)

Datum

Više pisanih primjeraka ponude za posao

Odricanje od odgovornosti: Napominjemo da navedeni podaci, iako autoritativni, nisu zajamčeni za točnost i zakonitost. Stranicu čitaju publika širom svijeta, a zakoni i propisi o zapošljavanju razlikuju se od države do države i zemlje do zemlje. Tražite pravnu pomoć ili pomoć od državnih, saveznih ili međunarodnih državnih resursa kako biste bili sigurni da su vaša pravna tumačenja i odluke ispravne za vašu lokaciju.

Te informacije služe kao smjernice, ideje i pomoć.